Önerebileceğim Türk Hosting & Domain Firmaları

Önerebileceğim Türk Hosting & Domain Firmaları

Merhaba arkadaşlar , bildiğiniz üzere sürekli yeni küçük girişimcilerimiz yeni bir Reseller alıp Hosting firması kuruyor 🙂 Ve 1 ay sonra istediği kazancı sağlayamayınca firmayı kapatıp müşterilerine mağduriyet yaşatıyor. Bende bu konudaki deneyimlerimi tek bir yazıda toplayıp size önereceğim & kullandığım hosting firmalarını yazacağım.

 

Sunucucozumleri.com Misyonları ,  etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

 

 

NexSoft.com.tr 2012’den beri sektörde faaliyet göstermekte olup 2012 yılında NexSoft.com.tr adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. NexSoft.com.tr, 2012 yılından bu yana, kurumsal hizmet alt yapısını dünya ile yarışır hale getirmek amacıyla, bir dizi teknolojik hamleye imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

 

 

 

Alastyr.com Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadroları ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyor. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmaları uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

 

 

Minussoft.org , 4 yıldan fazladır hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş, hizmetlerinde en kaliteli ve ergonomik çözümü sizlere sunmaya hâla devam etmektedir.

 

 

Xteknoloji.net Resmi olarak 2016 yılının Kasım ayında faaliyete başlamış olan, genç kadroya sahip yenilikçi ve kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmayı hedefleyen bilişim firması.

 

 

Veridyen.com Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti., internet servis sağlayıcılığı ve telekomünikasyon alanında 2005 yılından günümüze dayanan engin tecrübemiz ve enerjimizle 2016 yılının Şubat ayında %100 Türk sermayesi ile İzmir Bayraklı’da kurulmuş ve yönetilmekte olan bir şirkettir. Firmaları şeffaf, üst düzey hizmet kalitesi ve kesin çözüm temellerine dayanarak web hosting, alan adı kaydı, bulut sistemleri, sanal ve fiziksel sunucu ve güvenlik sertifikası satışı konusunda kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır.

 

Not : Her hangi bir sıralama söz konusu değildir. 🙂

 

Yorum ( 1 )
  1. SÜPER YAZILAR TEŞEKKÜRLER ELİNİZE SAĞLIK

    Cevapla
Bir cevap bırakın