Yeni Asosyal Tumbirik Kızlarımızı 2 Saat Gözlemledim , Polislik Oldum!

Selam arkadaşlar , dün tatilim bitti Antalya’dan İstanbul için uçak bileti bulamadım bu yüzden Antalya->Nevşehir->İstanbul şeklinde gelmek zorunda kaldım. Saat 15:30 gibi hava alanına geldim orada 1 aile vardı.
2 tane 17-18 yaşında kız
1 tane 15-16 yaşında erkek ve anne baba vardı. Her neyse etrafımı izlerken gözüm bu kızlara takıldı abi gözlerini hiç ayırmadan müzik dinlerken telefonda mesaj yazıyor yorum atıyor tumbirik de geziyor. Neyse işleri vardır dedim pek takmadım. Terasa sigara içmeye çıktım , gelince baktım hala devam ediyor. Ya sabır , ya sabır… Çekmeye başladım. Neyse saat 17:00 da uçak havalandı inene kadar görmedim , inşallah gözlerini bir süre ayırmışlardır. 🙂 Nevşehir de merdivenden inerken snapçek çekiyor. Nevşehir de diğer uçağı beklerken dışarı çıktım gezdim geldim. Baktım 5 kişi yan yana oturuyor telefonla oynuyor. Biri o kadar koptu ki önüne küçük valizi koyup ayaklarını uzatmış son ses kulaklık müzik açmış ses dışarı geliyor sanki evinde ya ** kız.
Asıl aklıma geldikçe kızın ölüsüne küfür ettiğim yere geldik.  Biz orada kapının açılmasını beklerken önümüze askeri uçak indi.  Ne oluyor derken şehit  için tören düzenlendiğini anladık. Önümüzde şehit çocuğu hüngür hüngür ağlarken bizde üzüntüden kendimizi kaybettik. Hele o kadar kalabalıkta arkama baktığımda or**** ço**** nu gördüğümde gidip valize tekme attım (bir asker çocuğu olarak dayanamadım kimse kusuruma bakmasın.). Daha sonra el kaldırdım.
“Bu nasıl rahatlık a.koduğumun kızı?”dedim. “Bu ülkede ki olaylara sessiz kalıyorsunuz anlıyorum fakat bu olayda neden biraz olsun ya biraz olsun anlayışlı olmuyorsun.?” dedikten sonra güvenlikler beni polise götürdü. 15 dakikalık ifademi aldıktan sonra serbest bıraktılar.

Sonuç olarak bu ülke nereye gidiyor ? Neden bu kadar vurdum duymazsınız ?

Esenlikler dilerim.

7 thoughts on “Yeni Asosyal Tumbirik Kızlarımızı 2 Saat Gözlemledim , Polislik Oldum!

  1. #Siyah Reply

    Kardeşim dediğin gibi kodumun kızı vatanı tunbirikte kurtarır onlar anca ya da orada bile kurtarmaz. Biz, bizi, bizim milletimizi koruyup kollarız. Onlar da dar a düşünce vatanım milletim??

  2. İsmet YEŞİLKAYA Reply

    Aslında çevremizde sık sık gördüğümüz artık bizi pekte rahatsız etmeyen bir konu ancak bir tören varken ve bu tören ülkemizin geçtiği zor dönemin şehitlerinden birinin töreni ise şehit çocuğunu teselli etmek varken erkeklerle tümbürük boy/girllerle yiyişmesi onun o***puluğunu göstermiş oldu. Umarım hem o kıza hemde çevresindeki benzer kişilere ders olmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *