Tema Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Örnek bir tema kullanımı var sayıyoruz ve bu durumda sizlere şu şekilde öneriler vermek istiyoruz. Bir video sitesi açmayı düşündünüz ve bu siteniz wordpress tabanlı olacak ise bu tema ile ilgili iyice araştırma yapmanızda fayda var diyebilirim. WordPress temaların mobil uyumlu olması seo konusunda sizlere daha çok yararlı olacaktır.

Mobil uyumlu bir tema her zaman için seo açısından çok iyidir. Masaüstü görünüm ise biraz iç açıcı olmalı ve kullanmak istediğiniz sitede kod fazlalılığı olmamalıdır. Bu nedenden hafif ve kullanışlı temalar seçmeniz sizin için yükselmekte fayda sağlayacaktır.

WordPress temaları kullanmak istediğinizde menü yapılandırmalarını mutlaka iyi ayarlayınız. Daha sonra temanız resimleri otomatik olarak kırparsa bu durum sitenizin yüklenme hızında daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. WordPress temalar kullanırken kullanacağınız temayı iyi seçmeniz size seo konusunda ve yükselme konusunda çok faydalı olacaktır. WordPress olarak demo tema kullanmayınız, orjinal temalar her zaman için iyidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *