Pokemon GO Bilgisayarda Oynanır mı ? Oynanmaz!

Şimdilik bu oyunu bilgisayarda oynamanın mümkün olmadığının altını çizelim. Daha doğrusu pek çok telefonda bile oynanması mümkün olmayan bu oyunu bilgisayarda oynayabilmek için oyun yapısının komple değiştirilmesi gerekebilir.

Henüz resmi olarak ülkemizde oynanmasa bile, çıktığı günden bu yana internet üzerinde en çok konuşulan konular arasında yer almayı başardı. Bazı sorunları olsa da oldukça heyecanlandıran bir oyun olduğu için çeşitli platformlarda da oynanıp oynanmayacağı merak konusu olmaya başladı. Bunlar arasında hiç şüphesiz ilk sırada pokemon go pc yer alıyor. Bu oyunu bilgisayarınızda nasıl oynayabilirsiniz?

Öncelikle bu sorunun cevabını vermeden önce, oyunun genel hatları hakkında bilgilendirme yapalım. Pokemon go düzenli olarak yürümenizi ve aktif olarak telefon kullanmanızı gerektiren bir oyun… Hal böyle olunca bilgisayar üzerinden oynamanın pek mümkün olmayacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar şimdilik bu durum böyle görünüyor olsa bile pokemon go bilgisayarda nasıl oynanır sorusunun yakın zaman içerisinde daha mantıklı bir cevabını bulmakta mümkün olabilir.

 

Kaynak

11 thoughts on “Pokemon GO Bilgisayarda Oynanır mı ? Oynanmaz!

  1. İbrahim ışık Reply

    Pokemon go aslında çok güzel bir oyun akıllı biri için tehlikeli değil çok iyi bir oyun yapanlar gerçekten profesyonel herkese tavsiye ederim.

  2. Pokemon Reply

    Oynanır oynanır, nox kurun birde fakegps çok güzel haz alırsınız. Sokakta insanların suratına telefon tutmayın.

  3. Yusuf ESEN Reply

    Pokemon gol oyununu oynuyorum. Sabahlara kadar pokemon arıyoruz. Saat 3:44 sabah oldu nerdeyse hala charmender arıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *