Pokemon GO Bilgisayarda Oynanır mı ? Oynanmaz!

Şimdilik bu oyunu bilgisayarda oynamanın mümkün olmadığının altını çizelim. Daha doğrusu pek çok telefonda bile oynanması mümkün olmayan bu oyunu bilgisayarda oynayabilmek için oyun yapısının komple değiştirilmesi gerekebilir.

Henüz resmi olarak ülkemizde oynanmasa bile, çıktığı günden bu yana internet üzerinde en çok konuşulan konular arasında yer almayı başardı. Bazı sorunları olsa da oldukça heyecanlandıran bir oyun olduğu için çeşitli platformlarda da oynanıp oynanmayacağı merak konusu olmaya başladı. Bunlar arasında hiç şüphesiz ilk sırada pokemon go pc yer alıyor. Bu oyunu bilgisayarınızda nasıl oynayabilirsiniz?

Öncelikle bu sorunun cevabını vermeden önce, oyunun genel hatları hakkında bilgilendirme yapalım. Pokemon go düzenli olarak yürümenizi ve aktif olarak telefon kullanmanızı gerektiren bir oyun… Hal böyle olunca bilgisayar üzerinden oynamanın pek mümkün olmayacağını söyleyebiliriz. Her ne kadar şimdilik bu durum böyle görünüyor olsa bile pokemon go bilgisayarda nasıl oynanır sorusunun yakın zaman içerisinde daha mantıklı bir cevabını bulmakta mümkün olabilir.

 

Kaynak

Sevebilirsin...

11 Yanıt

 1. Victory dedi ki:

  Cocukluguma döndüm nereye baksam hangi sayfayi acsam pokemon 🙂

 2. İbrahim ışık dedi ki:

  Pokemon go aslında çok güzel bir oyun akıllı biri için tehlikeli değil çok iyi bir oyun yapanlar gerçekten profesyonel herkese tavsiye ederim.

 3. Kerim Can dedi ki:

  Güzel yazı da bilgisayarı alıp sokakta yürüdüğümüzü düşünsene 😀

 4. hazar altnok dedi ki:

  bu oyunu biraz abarttılar artık

 5. semih gülsoy dedi ki:

  Bu oyun bağımlılık yaptı.

 6. Pokemon dedi ki:

  Oynanır oynanır, nox kurun birde fakegps çok güzel haz alırsınız. Sokakta insanların suratına telefon tutmayın.

 7. Alperen Pektaş dedi ki:

  bu oyunun hitap kitelsi çok büyük eğer Türkiye serverı açılırsa aşırı derece tutar oyun

 8. Yusuf ESEN dedi ki:

  Pokemon gol oyununu oynuyorum. Sabahlara kadar pokemon arıyoruz. Saat 3:44 sabah oldu nerdeyse hala charmender arıyorum.

 9. Pokemoncu dedi ki:

  Herkes oynar oldu artık 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir