Furkan Oymak | Kişisel Blog | Teknoloji | Webmaster


Yeni kişisel sitem furkan.org açılmıştır. Bu sitede benim hakkımda bilgilere ulaşabilirsiniz.

09 July 2016
Periyodik Tablo :)

periyodik tablo
9 July 2016 Site Tanıtım 137 okunma 1 Yorum

Periyodik tablo, elementlerin sınıflandırılmasıyla oluşmuş bir tablodur. Artan atom numaralarına göre dizilen elementler, birçok gruba da ayrılır. Tarih içerisinde birçok kez geliştirilmiş ve geliştirilmeye de devam etmektedir. Bu tablo sayesinde kimyasal elementler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak bazen periyodik tablo elementleri hakkında bilgi bulmak zorlaşabilir.

Periyodiktablo.net sayesinde, periyodik cetvel hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun yanında elementlerin üzerine tıkladığınızda açılan sayfa sayesinde elementlerin özelliklerine de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle periyodik tablodaki elementleri ve özelliklerini öğrenebilmek için kullanışlı bir site olan periyodiktablo.net, sizlere en kolay şekilde periyodik tablo hizmeti vermektedir.

Lise ve üniversitenin ilgili bölümünde okuyan öğrenciler için olmazsa olmaz periyodik tablo, periyodiktablo.net sayesinde artık daha ulaşılabilir. Direk siteye girdiğinizde periyodik tablo karşınıza çıkacaktır. İşiniz sadece periyodik tabloyla değil, aslında elementler hakkında da bilgiye ihtiyacınız varsa sayfayı hiç kapatmayın ve elementlerin üzerine tıklayın. Açılan linklerde tıkladığınız elementlere dair bilgiler bulunmaktadır. Bu sayede periyodik tabloda bulunan elementler hakkında zaman harcamadan ilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler


Yapılan 1 Yorum

  1. Teşekkürler hocam faydalı bir bilgi, tabiki kimya ile uğraşanlar için 🙂

    Reply

Yorum Yap