Ne Zaman Emekli Olacaksınız

Ne Zaman Emekli Olacaksınız

Emeklilik hesaplama
hizmeti sayesinde Bağ-Kur, SGK, Emekli Sandığı gibi emeklilik hesaplarını yapabilirsiniz. Hesaplama aracı detaylı bilgileri sunduğu için ne zaman emekli olacağınızı göstermektedir. Hesaplama yapmak için, istenilen formda gerekli bilgileri doldurmanız ve hesapla aracına basmanız yeterli olacaktır. Bu saye detaylı hizmet dokümanlarına ulaşarak ne zaman emekli olacağınızı gireceğiniz bilgiler sonucu öğrenebilirsiniz.

Kıdem ihbar hesaplama
sayesinde işten çıkarılan kişilerin 10 yıl içerisinde işverenden alacakları tazminatı hesaplayabilmektedirler. Ne kadar tazminat alacaklarını öğrenmek isteyenler için sunulan bu hizmet sayesinde ihbar hesaplama gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aylık brüt üzerinden hesaplanan tazminat hesabını gerekli bilgileri girdikten sonra hesapla düğmesine basarak hesaplama yapabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fazla mesai hesaplama
hizmetiyle haftalık olarak belirlenen çalışma saati dışında alacağınız ek ücreti hesaplamanız için yapılan bir hesaplama aracıdır. Hesaplama aracı, detaylı bilgileri gösterdiği için yapmanız gereken haftalık çalışma saatinizi belirleyerek hesaplama yapmaktır. Çalışma saatleri değiştiği için fazladan alacağınız ücretlerde de değişme olmaktadır. Sitemde çalışma saatine göre hesaplama yaptığı için net bilgi sunmaktadır. Sorgulama için e devlet giriş olmazsa olmazlardandır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *