Narsunucum.com dan ; Osman Nar’dan Alışveriş yapmayın!

 

Arkadaşlar size iyilik yaramıyor , dolandırıcı olan bir kişiyi kanıtlarla birlikte paylaşalım mağdur olmamanız da yardımcı olalım siz bana o idiotu savunun. Bundan sonra benden uzak Allah’a yakın olun. Kendi halimle 2-3 kardeşimle takılacağım kimseye faydam olmayacak.

İyi çalışmalar herkese.

24 thoughts on “Narsunucum.com dan ; Osman Nar’dan Alışveriş yapmayın!

  • Furkan Post authorReply

   Senin gibi saflar yüzünden milleti dolandırmaya devam ediyor 🙂

  • Furkan Post authorReply

   Rica ederim. Yeni yetmeleri bir bir bitireceğim. 🙂

 1. İsmini Vermek İstemeyen Kullanıcı Reply

  Dün canlı desteği ile biraz sohbetimiz oldu, belli işe yeni başlamışlar 🙂 Pek bir bilgileri yok bu gerizekalılar nasıl insanları dolandirabiliyor anlamıyorum

 2. Gürkan Aksoy Reply

  Gerçekten bir adamı bitirmek için blogunda bile yazı paylaşıyorsun ?. Ne diyeyim kafana koyduğunu yapan birisin. Yeni sitende ve blogunda başarılar dilerim…

 3. Erdem Reply

  Böyle insanlar saf insanların kanına girip 5 TL 10 TL daha ucuza ürün verip hem piyasayı öldürüyor hemde firmaların önüne taş koyuyor buda yetmezmiş gibi birde dolandırma çabalarına giriyor.Müşteri mağdur olunca bize güvenmiyor.Bilişim işi bile çoluk çocuğun eline malzeme oldu.

 4. Yakup YILDIZ Reply

  Şerefsiz ve haysiyetsiz 70 TL’lik alisveris yaptim. Geldi beni ve arkadaşlarımı dolandirdi. Ben kandım, başkası kanmasın. Paraya üzülmüyorum domainime üzülüyorum.

  • Furkan RÜZGAR Reply

   8 Haziran’da “Kendisi ile alisverisim oldu cok memnunum” diye yorum atmışsınız ve 8 gün sonrada bu yorumu. Anlaşılan paçayı erken sıvamışsınız 🙂

   • Furkan Post authorReply

    E işte çocuklar böyledir ezbere konuşurlar 🙂

 5. Osman Kalhan Reply

  Arkadaşlar kesinlikle Osman Nar ile alışveriş yapmayın en son herkeze güzel bir kazık atıp kaçtı. Abilerim vardı domain aldılar domainleri yandı dikkatli olun. Furkan arkadaşımız haklı onuda kandırmış belli.

  • Furkan Post authorReply

   Merhaba , beni kandırmadı kendisi webkurnaz forumumda dolandırıcılık yapıyordu. O günden sonra hep kıldım ona zaten. Burada tüm kanıtları koymuştum fakat gelen tepkilerden dolayı kaldırdım.

   Ona güvenen herkes dolandırıldı ve mutlu oldum şahsen 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *