Kelime Bazlı Sıralamada Öne Çıkalım

Faydalı olmak için yazdığım bu konuda sizlere şu anda güzel bir bilgi paylaşacağım. Tamamen site sahiplerinin aradıkları konulardan birisi olduğunu düşünüyorum. Öncelikle sıralamada siteniz her zaman ön sırada bulunsun, bunun için yapmanız gereken bir kaç şey.

Öncelikle site hızınızı ayarlamayı unutmayınız, daha sonrasında yapmanız gereken şey: site başlığınızı açıklayıcı bir şekilde oluşturun ve diğer sitelerden farklı olduğuna emin olunuz. Bu aşamadan sonra açıklama kısmına özgün ve sitenizi anlatacak şekilde olan bir açıklama giriniz.

Çoklu bilgi paylaşımı yada youtube tarzı bir site kullanıyorsanız örnek olarak: etiket ayarlarınızı kapatmanızı öneriyorum. Bu sayede anasayfanızda yayınlanan içerikleri ana sayfa linki ile Google’da yer alır ve hit çekmeye başlarsınız.

Daha sonra sitenizi beslemeyi unutmayınız. Her hafta iki adet güzel bir tanıtım yazısı yazarak içinden sadece bir adet link çıkışı yapınız. Bu sayede verdiğiniz hedef kelime daha çok incelenme hakkı alacaktır. Daha sonrasında sitenize yeterince içerik girmeye başlayın ve sitenizi asla aksatmayınız.

Sitenizin içerisinde boş resim bulundurmayınız, resimlerinizi mutlaka optimize ediniz ve canlı resimler kullanmayı deneyiniz. Bir önceki konumuzda’da verdiğimiz bilgileri inceleyerek diğer konu ile bu konuyu birleştirip güzel bir fikir edinmeye başlayabilirsiniz.

2 thoughts on “Kelime Bazlı Sıralamada Öne Çıkalım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *