Kaymakan Belediye Başkanına Silah Çekti

Gaziantepte Nurdağı kaymakamı ile ilçe belediye başkanı arasında börekçide kavga çıktı. Kaymakamın silah çektiği tartışmada taraflar birbirinden şikayetçi oldu. Gaziantep’in Nurdağı kaymakamı Seyfullah Ordu eri ile ilçe Belediye başkanı Mehmet Yıldırır arasında bir börekçide kavga çıktı.

Kaymakam belediye başkanına silah çekti.İddialara göre kaymakam ordu erinin koruması Şükrü T.sabah kahvaltısı için gittiği börekçide ilçe belediye başkanı Mehmet yıldırır ile karşılaştı. İkili arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından koruma Şükrü T.Başkana Tamam başkan siz bu sözü bana söylediniz dedikten sonra börekçiden ayrıldı.

Çok geçmeden kaymakam Seyfullah ordu eri börekçiye geldi ve başkan yıldırır ile tartışmaya başladı. Sözlü tartışma kısa süre sonra karşılıklı yumruklaşmaya döndü. İddialara göre kaymakam belindeki silahını çekti. Bu sırada gürültü duyarak gelen başkanın şoförü kaymakama tekme attı. Çevredekilerin müdahalesi üzerine kaymakam silahını kullanamadı.

Kaymakam ve başkan savcılığa giderek birbirlerinden şikayetçi olurken Gaziantep Valisinin her ikisini de makama çağırdığı öğrenildi.Kaymakam Ordu erinin belediyeden gelen bazı dosyaları onaylamadığı ve uzun süren incelemeden geçirdiği bu nedenle ikilinin arasının açık olduğu’da alınan bilgiler arasında bulunduğu öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *