FETÖCÜ İsimTescil’in Sahibi Tutuklandı

Bir çoğumuzun yıllardan beri kullandığı İsimTescil.Net’in sahibi Ferhat Tunalı veya Abdulalh Büyük tutuklandı.

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) finans ayağına yönelik “himmet” operasyonunda gözaltına alındıktan sonra adli kontrol kararıyla serbest bırakılması sonrası Bulgaristan’a kaçan FETÖ‘nün “para kasası” olarak nitelenen örgüt üyesi Abdullah Büyük Türkiye’ye iade edildi.

“Ferhat Tunalı” kod adlı Abdullah Büyük daha öncelerden (2015 yılında) her salı günü Abdullah Büyüğün kendine ait FBS adlı firmasının Üsküdar’daki firmaya ait 5 katlı binada her salı akşamı mütevvelli heyeti toplantıları yapıldığını, Paralel Yapı’nın bölgedeki iş ve işleyişinin finanse edilmesine yönelik kararlar alınıyordu. Bu olaylar örgüte daha önceden “Ertuğrul” kod adlı birisinin katılması ve sondan çıkmasıyla beraber polise 2 kez ihbarda bulunmasıyla gelişmişti. Gözaltına alınan 17 kişiden 8’i serbest bırakıldı. Mahkemeye sevk edilen, “Ferhat Tunalı” kod adlı Abdullah Büyük’ün de aralarında bulunduğu 9 kişi için ise adli kontrol kararı verildi.

Firmanın kapanma tehlikesi var , domainleri başka firmaya taşımanızı tavsiye ederim.
Kaynak: webtakibi

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Şevket NARİN dedi ki:

    Türkiyenin öncü şirketlerinden birtanesiydi isimtescil.Oldukça fazla müşterisi var umarım mağduriyet yaşatılmaz.

  2. Hisse dedi ki:

    benimde isimtescilde birkaçtane domainim var ama domainlerde sıkıntı yaşamayız inşallah ne düşünüyorsunuz bu konuda domainlerimi sizce taşımalımıyım ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir