Dizi Kıyafet Modası, Dizi Stili, Dizikiyafetleri

Dizi Kıyafet Modası, Dizi Stili, Dizikiyafetleri

Dizi kıyafetleri dizinin reytingleri etkiler mi? Yada Dizilerde kim ne giymiş? çok mu? önemli diyenleri duyar gibiyiz ama biliniz ki evet gerçektende Dizilerde giyilen kazak, bluz, gömlek, top çorop, büstiyer, ceket, hırka, pantolon, tayt, pijama takımı, takı, aksesuar, ev dekor ürünleri ve çocuk oyuncuların giydiği çocuk kıyafetlerine kadar izleyicisinin yakın takibinde. İnternet dizisi olmasına rağmen izlenme rekoru kıran Fi dizisi bu kadar ilgi göreceği tahmin edilmemişti esasında. Dizi her hafta büyük ilgi ie beklenirken son bölümü biter bitmez izleyicisi Fi yeni bölüm ne zaman diye anında sormaya başlıyor. Fi dizisinin oyuncularının başarısı ve konusu alkışlamaya değer fakat göz ardı edilemeyecek performansı ile Serenay Sarıkaya Fi Duru Kıyafetleri 2017 yılında izlenen diziler arasında en çok merak edilen kıyafetler arasında yerini aldı.

Serenay Sarıkaya Fi Dizi Kıyafetleri yeni sezonda Çi Duru kıyafetleri ile izleyicisinin beğenisini alırken. En seçkin marklar Çi Duruyu giydirmekte ve Fi Dizi Sponosoru markalar diğer dizilere göre bir üst segment de yer alıyor. Durunun taktığı çantalar 10000 TL üzeri rakamlardan başlarken, bir çok pahalı markanın taklitlerini bilinen markalarda bulmak mümkün ve Özellikle sosyal medyada Fi-Çi dizi Kıyafetleri büyük ilgi görüyor ve tüketiciyi bilinçlendirmek adına da alternatif ürünler bulunup izleyiciye sunuluyor. Serenay Sarıkaya Kıyafetlerine ve şıklığına daha ucuza ulaşmanızı sağlayacak Dizi Kıyafetleri ve Dizi sponsorları için bizi takip edebilirsiniz.

İstanbullu Gelin Dizi kıyafetlerinde Boran Konağında kullanılan yatak odası takımı, salon takımı, sofra takımı, çatal kaşık bıçak takımı, bardağından Faruk ve Süreyya Boranın nevresim takımı? Esma Sultanın yatak örtüsüne, Ada bebeğin bebek odası takımına  kadar İstanbullu Gelin ev dekor ürünleri çok büyük ilgi görüyor ve dizi Bursa’da çekilmesine rağmen İstanbullu mobilya ve dekorasyon mağazaları diziye sponsor olmak için sıraya girmiş durumda. İstanbullu Gelin Sponsorları dizisinde Esma Sultan oğulları ve gelinleri ile birlikte yaşamakta ve bu sebeple gelinler günlerinin büyük çoğunluğunu yatak odalarında geçirmekte. Süreyya’nın yatak odası mobilyası eskitme ve el emeği mobilyalara olan ilgiyi artırdı ve bilinen büyük mobilya markları Süreyya’nın yatak odası modeli diye kendi serilerini bile üretti.

Kısacası dizide kullanılan mobilya ile izleyicinin nabzını yoklayan üreticiler için adeta Pazar araştırması ve tüketicinin nabzını yoklamaya fırsat olanağı sağladı. Her hafta değişik modellerin sergilendiği Süreyya’nın nevresim takımları, Esma Sultanın yatak örtüsü modelleri tekstil piyasasına yön verir oldu. Osmanlı soyundan gelen Boranlar gelenekleri ve görenekleri ile Osmanlı örf adetlerini uygularken Osmanlı döneminde öne çıkan Çinili sofra takımlarına geri dönüş başladı. Yazımızın içeriğinden de anlaşılacağı gibi bir dizi hayatımızdaki renkleri ve zevkleri değiştirmeye ve modaya yön vermeye başlamış durumda ve dizinin konusun önüne geçerek Dizi Kıyafetleri dizini konusundan daha önemli hale gelmiş durumda.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *