Delirmeye Hazır Olun!

600 yıllık Osmanlı İmparatorluğu mobil oyun pazarına Deliçeri ile giriyor. Alanında öncü bir oyun olacağı ise gözler önünde.

deliceri-geliyor

Yakın zamanda Deliçeri Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir olacak. Son düzlüğe girildiğinden dolayı takipçilerin merakları artmakta, oyun içeriğinden ufak ufak bilgiler Deliçeri Facebook sayfası üzerinden takipçilere verilmektedir.

delirmeye-hazir-olun

Osmanlı İmparatorluğu’nun görkemli günlerini yaşadığı bir dönemde adalet ve cesaretiyle cihana hükmeden Padişah’ın, Deli Birliği’nden ayrılarak Yeniçeri Ocağı’na geçen ve namı Deliçeri olarak tüm orduya yayılan yiğit bir cengavere verdiği zorlu görev üzerine kurulan oyun, iddiasıyla geliyor. Oyunda Bizans kalelerinden birine sızıp kuşatma öncesi bilgi toplamaya çalışan Deliçeri, kendisi için kolay olan bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Fakat topladığı bilgileri ulaklar ile padişaha yolladıktan sonra geri dönmeye hazırlanırken kale kumandanının güzeller güzeli kızına gönlünü  kaptıran Deliçeri için işler bir anda değişiyor. Kale kumandanı kuşatma başladığında kızını da yanına alıp kaçınca macera da başlamış oluyor. Oyun severler, tunç bilekli kahraman Deliçeri’nin karşısına çıkan tüm zorlukları aşarak sevdiği kıza kavuşması için kıyasıya bir mücadeleye giriyor.

deliceri-afis

Deliçeri oyununu www.delicerigame.com adresi üzerinden takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Oyunun hem App Store hem de Play Store üzerinde yayınlanacak olması benim gibi iPhone kullanıcılarını Play Store’da olup App Store’da olmayan diğer oyunlar gibi oynayamama derdinden kurtarmış olacak. Deliçeri oyunun yaklaşık 3-4 senedir geliştirilmesi ise oyunda ne kadar büyük bir emek olduğunun bir kanıtı. Tüm müzikleri, çizimleri özel bir şekilde stüdyolarda hazırlanmış. Deliçeri oyunu üzerinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Oyun çıktığında sizler için bir inceleme de hazırlamayı düşünüyorum. Böylelikle Deliçeri’yi oynamadan önce oyun hakkında bir kaç şeyi öğrenmiş olup zorluk çekmezsiniz. Görüşmek üzere!

3 thoughts on “Delirmeye Hazır Olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *