Ceyda Ateş Kimdir?

Ceyda Ateş doğum tarihi: 14 Eylül 1987, Ankara doğumlu olan ve çok beğenilen ünlü oyunculardan birisidir. Aslında Ceyda ateş, Türk sunucu, model ve oyuncu olarak bir çok yerde sevenleri ile birlikte olmuştur. Ceyda Ateş Barış Manço Kültür Merkezi’ndekısa bir süre kendisini geliştirmek için tiyatro eğitimi almıştır. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” ve “Cennet Mahallesi” gibi çok sevilen ve çok beğenilen dizilerde yer almıştır. Yıllar 2008 zamanını gösterdiğinde ise Çılgın Dershane Kampta adlı güzel ve beğenilen filmde rol alarak bir çok hayranına kendisini daha çok beğendirmiş ve daha çok sevdirmeyi başarmıştır.

1

Ve Kavak Yelleri adlı dizide konuk oyuncu olarak kısa bir süre rol almış ve orada daha çok meşhur olmaya başlamıştır, konuk oyunculuk yaptıktan sonra bir kez daha aynı dizide ve (3.Sezon-2010) boyunca rol alarak dizide tamamen çok beğenilmiştir. Daha sonra “Yer Gök Aşk” isimli dizide bir kez daha konuk oyuncu olarak rol almış ve orada yine başarısını göstermiştir. Sonrasında ise Adını Feriha Koydum adlı dizide uzun bir süre rol alarak orada kariyerini kiye katlamıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda diziden ayrılmak istemiş ve rol aldığı diziyi bırakarak dizilere ve sunuculuk yapmaya kısa bir süre ara vermiştir.

1

Filmleri

2006 Gülcü Baba Konuk Oyuncu olarak rol almıştır, 2007 Çılgın Dersane Esra olarak Yardımcı Oyunculuk yapmıştır, 2013 Rüya Gibi Geçti Lale olarak başrolde oyunculuk yapmıştır, 2014 Gulyabani Duygu Başrol Oyuncusu, 2014 Çırağan Baskını Meryem Başrol Oyuncusu olarak rol almaya devam etmiştir.

1

Kısaca Ceyda ateş kendisini bir çok dizi ve televizyon programında tanıtmayı başarıp çok meşhur olmaya başlamıştır. Gerçek bir başarılı dizi oyuncusu olarak bu yıllarda her hangi bir dizi ve filmde rol almamıştır. Ancak rol teklifi gelirse devam edeceği bekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *