Burun estetiği yaptırılmalı mı?

Burun estetiği yaptırılmalı mı?
Burun estetiği konusunda kararsız olabilir ve aslında yaptırıp yaptırmama konusunda git gellerinizi yaşayabilirsiniz. Eper burnunuz çok fazla müdahale istemiyor ve sadece ufak tefek rötuşlar istiyorsa bunun için doktorunuz ile görüşerek ufak bir müdahale yapılmasını da dileyebilirsiniz. Burun estetiği sadece komple yapılan bir estetik uygulaması değil, dilenirse sadece burun ucu gibi adımlar ile de güzellik sağlanılabilir. Burun estetiği özellikle son yıllarda çok revaçta olmaya başladı ve kadın erkek fark etmeden doktorların kapısını çalmaya devam ediyor. Herkes öncesi ve sonrası simülasyonlar ile aslında yeni burnun onları ne kadar değiştirebileceğini az çok biliyor. Daha güzel ve daha simetrik burunlar herkesin hayali. Sizin de böyle bir düşünseniz var ise daha detaylı inceleme altına alarak kararınızı verebilirsiniz.

Bayan estetik cerrah ile çalışmak isteyebilirsiniz elbette. Bu sizin en doğal hakkınız olacak. Bayan estetik cerrah olan Leyla Arvas konusunda oldukça uzman bir doktor diyebiliriz. Birçok olumlu yoruma sahip olan ve burnunuzu güven içinde teslim edeceğiniz bir hekim olarak hizmet vermesi sizleri rahatlatıyor olacak. Bayan estetik cerrah önceliğiniz var ise mutlaka doktor hanım ile konuşmalı ve bir ön görüşme ayarlamalısınız. Bu görüşme oldukça faydalı olacak ve yaptırmak ya da yaptırmamak ile ilgili kararınızı bizce tam olarak veriyor olacaksınız.

Burun tıkanıklığı da yine yaşadığınız sorunlardan biri olabilir. Burun estetiği her zaman tamamen görsel amaç ile yapılmaz. Burun tıkanıklığı gibi rahatsızlıklarda da yapılmış iken burun estetiğinin yapılması tercih edilebilir. Amaç burada elbette ilk olarak sizleri sürekli rahatsız eden, rahat uyutmayan ve nefes aldırmayan bu sorun ortadan kaldırmak ama aynı zamanda da burunlarınızı estetik olarak da düzeltmektir. Doktor leyla Arvas ile görüşerek sizlerde var olan sorunlarınızı inceletebilir ya da tamamen estetik kaygılarınız ile hareket edebilirsiniz. http://drleylaarvas.com/ adresi kolayca ulaşabileceğiniz bir adres iken daha fazla zaman harcamayın ve doktorunuz ile irtibata geçin deriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *