Benim Sorcial Profilim :)

Yapımcılarının Tamamı Türk Olan Sorcial’in 2 hafta önce beta sürümü internet dünyasına giriş yaptı, onunla kalmayıp ilk açıldığı haftadan ziyaretçi sayısının çok iyi olduğu dikkat çekti.

Sorcial Açıldığı İlk Gün “beta” yani türkçe anlamıyla test sürümü olarak internet dünyasına adımını attı. ilk haftalarda deneme sürecinde olacağı ancak sonradan üyelerinin’de önerilerini dikkate alarak kısa bir süre içerisinde tam sürüme geçileceği belirtildi.

Peki Sorcial Nedir?

İsmiylede dikkat çeken sorcial aslında sanal dünyadaki kurduğunuz sosyal hesaplarınızı (facebook,twitter,instagram vb.) bir araya toplayarak sorcial.com’da yayımlar.

Peki Bize Ne Açıdan Yararlı Olacak?

Eğer birisi sizden herhangi bir sosyal medya hesabınızın kullanıcı adını veya linkini isterse sorcial.com’daki hesabınızın linkini atarak uğraşmadan tüm hesaplarınızın linkini vermiş olursunuz.

Nasıl Hesap Açabilirim?

Buraya tıklayıp sorcial hesap açma sayfasına girerek İsim&Soyisim,Kullanıcı Adı,E-Posta ve Şifre Girerek Kolayca Hesap Açabilirsiniz.

Sorcial’de Hesabımı Nasıl Onaylatabilirim?

Sorcialde’de diğer sosyal medyalarda olduğu gibi onaylanmış hesap rozeti sadece ünlü ve tanınmış kişilere veriliyor eğer siz tanınmış kişi veya ünlüyseniz Buraya Tıklayarak kolayca onaylanmış hesap başvurusu yapabilirsiniz.

Sorcial İle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Sorcial ile iletişim kurmak diğer sosyal medyalara göre daha kolay sorcial’e girerek anasayfanın hemen alt kısmında yer alan Contact kısmına tıklayarak sorcial ekibine önerilerinizi,şikayetlerinizi vb. bildirebilirsiniz.

Benim profilim : sorcial.com/furkan

1 thought on “Benim Sorcial Profilim :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *