Babalık için DNA testi nerde yapılır?

DNA Testi bugün birçok kişinin o ya da bu nedenler ile yaptırdığı ve yaptırmaya da devam edeceği uygulamalar arasında yer alıyor. Bazen mahkeme kararı ile zorunlu olarak yapılması ya da kişinin isteği üzerine yapılması mümkün olan bu test genellikle yanılma payı neredeyse sıfır bir şekilde sizlere genetik bilgilerinizi sunuyor olacak. DNA Testi daha çok babalık testi olarak tercih ediliyor. Annelik testi olarak da tercih edenler elbette var. DNA Testi artık çok daha kısa bir sürede yani yaklaşık olarak 15 günlük bir süreçte sonuç olarak ellerinize gelmiş oluyor. Sizler aldığınız rapor ile bunu öğrenebiliyorsunuz ve bilgiler tamamen gizlilik içinde yürütülüyor. Yani bir başkası sizin özel bilgilerinize ulaşamıyor olacak. Testi yaptıran kişi ancak sonuca ulaşır ve görüntüleyebilir.

Babalık testi yapan hastaneler arıyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken ayrıntının güvenilir bir yer olduğu olmalıdır. Hem testin doğru sonuçlanması hem de gizlilik olması aradığınız öncelikler ise son teknoloji ile sizlere hizmet veren Galata Tıp Merkezi ile tanışmanızı öneririz. Çok kısa bir sürede testinizi yaptıracak ve sonrasında ise sonuçlarınızı almak üzere iletişime geçilmesini bekleyeceksiniz. Babalık testi yapan hastanelerden olan Galata Tıp Merkezi aynı zamanda anne karnında bile sizlere babası olup olmadığının imkanını tanımış oluyor. Babalık testi yapan hastanelerden alacağınız bu bilgi elbette hayatınızın dönüm noktası olacak kadar önemli bir ayrıntıdır.

Babalık Dna testi yaptırmak istiyorsanız her iki tarafın kanının alınması ile bu test uygulanabilir. Babalık Dna testi için elbette karşı tarafında buna onay vermesi gerekir aksi halde bu işlem yapılamaz. Babalık Dna testini anne karnındayken yaptırmak itiyorsanız o zamanda hamile kalan bayanın sadece kan vermesi yeterli olacaktır. Bebeğe herhangi bir etkisi ya da olumsuz bir durumu söz konusu olmayacaktır. Kısaca sizlerde bilmek en doğal hakkım dediğiniz bu gibi zorlu süreçleri Galata Tıp Merkezi ile öğrenin ve içiniz rahat edecek şekilde sonucuna ulaşmayı başarın. http://www.galatatip.com.tr/ adresinden ayrıntılı adresi alarak gidip testi yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *