Astropay Nasıl Bozdurulur?

Astropay Nasıl Bozdurulur?
İnternet üzerindeki ödeme yöntemleri arasında yerini sağlamlaştıran sanal kartlar, birçok kullanıcının kullandığı ve kullanımlarından son derece memnun kaldıkları ödeme araçlarıdır. Güvenlik açısından sorun çıkabileceği düşüncesine kapılarak kredi kartlarını kullanmak yerine bu sanal kartları kullanabilirsiniz. Bir yıllık bir kullanım süresi bulunan ve farklı miktarlardaki bakiyeler üzerinden satışı gerçekleştirilen Astropay kart, sanal ödeme kartları içinde en çok kullanılan ve tercih edilen kart olarak geçmektedir.
Astropay içindeki bakiyeyi bozdurmak için bazı işlemler yapılabilmektedir. Ödeme yapılan sitelerden karşı ödeme olarak bakiye alınabilmektedir. Bahis sitelerinden para alınırken bu yol izlenir. Bu bakiyeleri kullanıcılar nakit paraya dönüştürmek isterler. Ancak bu durumu fırsat bilen dolandırıcılar, astropay bozma işlemleri için kart sahibinin bilgilerini alarak sanal karta el koymaktadır. Bu nedenle bozdurma işlemlerini yaparken çok dikkat edilmelidir. astropayal.org
Astropay bozma için kartınızı aldığınız siteyi kullanabilirsiniz. Eğer siteniz böyle bir hizmet vermiyorsa, piyasada hem astropay kart çıkartan hem de bu kartlarda bozma yapabilen firmalar bulunmaktadır. Bu yerlerden kartlarınızı aldığınız taktirde kartınızı bozdurmanız daha kolay olacaktır. Firmalardaki müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Elinizde bulunan astropaycard kodunu onlara verdikten sonra size geri dönüş yapılır. Kod için herhangi bir sorun bulunmuyorsa bozma işlemi yapılabilir. Daha sonrasında, sizden alınacak olan hesap numarasına bozdurulan bakiye yatırılır. Bu sanal kartın bozdurulma işlemleri bu şekilde aşamalar halinde gerçekleşmektedir.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. kredi ustası dedi ki:

    furkan başarılarının devamını dilerim forumdan da konularını takipteyim. astropay ve benzeri sitelerin paypalın ülkemizden çıkmasıyla kullanımı arttı. Tekrar paypal gelince nasıl olur bilemem tabi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir